HOW TO SWIM / AKMUO IR TAUTVYDAS GALKAUSKAS

BIRŽELIO 7 d., penktadienis 20:00 val.

Informuojame, jog dėl aktoriaus ligos renginys neįvyks. Apgailestaujame dėl nepatogumų.

VIETA: Galerija „Garažas“ (Liejyklos g. 7a)

ŽANRAS: spektaklis akmeniui

TRUKMĖ: 60 min.

REKOMENDUOJAMA: suprantantiems anglų kalbą, norintiems pamatyti unikalų aktoriaus ir akmens duetą

Kūrinys atliekamas anglų kalba

RENGINYS NEMOKAMAS

Reikalinga registracija, nurodant dalyvaujančių asmenų skaičių

REGISTRUOTIS

Pramogų pasaulyje esame įpratę matyti veikėjus žmones, bet ką daryti, jei pagrindinis spektaklio veikėjas būtų akmuo? Šiame spektaklyje didžiausias dėmesys bus skiriamas pagrindiniam šio pasirodymo veikėjui – talentingam akmeniui, jo fizinei išvaizdai ir gebėjimams, taip pat jo įtakai kitiems veikėjams ir siužetui. Žmonės iš pradžių skeptiškai vertina akmens sugebėjimus ir laiko jį paprastu akmeniu, tačiau praleidžiant daugiau laiko su akmeniu žiūrovai pradeda įžvelgti jo talentus ir akmuo nušvinta nauja šviesa. Spektaklio metu stebėsite, kaip akmuo tampa vilties ir įkvėpimo simboliu.

O dabar apie spektaklį: Galime iš tikrųjų rašyti, bet ką kadangi Akmuo nemoka lietuviškai. Angliškas aprašymas skamba gražiau, tačiau jis skirtas tik pamaloninti Akmenį. Jeigu norite galite jį išsiversti patys. Tačiau aš atskleisiu jums paslaptį, kad pasinaudojau Akmeniu darydamas meninį tyrimą. Tyrimo pabaigoje priėjau išvadą, kad Akmuo yra negyvas objektas, jis tik apsimeta, kad kažką supranta ir jaučia. Juo negalima pasitikėti. Bet iš principo šiame spektaklyje Akmuo tiesiog mokosi plaukti.

I must apologize to Lithuanians because I’m writing everything in English. I’m doing it because stones understand only English, and some of them can also read this.

In the world of entertainment, we are used to seeing human protagonists, but what if the main character in a show was a stone? Or should I call it rock? Well, it doesn’t matter. Surprisingly, there is a show out there that has taken this creative leap. This performance will focus on the main character in this show, a talented stone, and explore its physical appearance, talents, and abilities, as well as its impact on the other characters and the plot.

At first glance, the stone may seem like a simple and unremarkable object. However, upon closer inspection, it becomes clear that there is something special about it. The stone is rough and jagged, with a unique pattern of colors and lines that give it a distinctive appearance. It is also surprisingly heavy for its size, which adds to its mystique.

Autorius ir atlikėjas – Tautvydas Galkauskas

Renginio metu bus fotografuojama/filmuojama viešinimo tikslais.